Tamaño
70s Vintage Straight Cut Pants| Navy Classic tone| Krony | Size XS - S (+info) | VTG |
| Brand: | Krony Tergal Homologado |
| Material: | Wool, Polyester |
| Size: | XS-S (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Waist: | 36 cm |
| Hip: | 45 cm |
| Leg: | 79 cm |
| Long: | 104 cm |
Features | |
| Brand: | Krony Tergal Homologado |
| Material: | Wool, Polyester |
| Size: | XS-S (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Waist: | 36 cm |
| Hip: | 45 cm |
| Leg: | 79 cm |
| Long: | 104 cm |
Similar items