Tamaño
70s Vintage Elephant leg Patter Beige Size S (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Wool Blend |
| Size: | S (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Waist: | 36 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Leg: | 82 cm |
| Long: | 105 cm |
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Wool Blend |
| Size: | S (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Waist: | 36 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Leg: | 82 cm |
| Long: | 105 cm |
Similar items