Tamaño
Vintage 70s 80s Long Blazer Off White Jaquard Size XS - S (+info) | VTG |
| Brand: | Caroll Paris |
| Material: | 100% Viscose |
| Size: | XS-S (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 40 cm |
| Chest: | 46 cm |
| Waist: | 41 cm |
| Long: | 87 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Caroll Paris |
| Material: | 100% Viscose |
| Size: | XS-S (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 40 cm |
| Chest: | 46 cm |
| Waist: | 41 cm |
| Long: | 87 cm |
Similar items