Tamaño
Vintage 70s Black Fitted Blazer Size M (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 55% Polyester 45% Wool |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | B (8/10) Vintage in good condition |
Measures | |
| Shoulders: | 41 cm |
| Chest: | 51 cm |
| Waist: | 44 cm |
| Hip: | 51 cm |
| Long: | 69 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 55% Polyester 45% Wool |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | B (8/10) Vintage in good condition |
Measures | |
| Shoulders: | 41 cm |
| Chest: | 51 cm |
| Waist: | 44 cm |
| Hip: | 51 cm |
| Long: | 69 cm |
Similar items