Tamaño
Vintage 80s - 90s French Houndstooth Blazer | Pure Virgin Wool Beige | Oversize M (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 100% Pure Virgin Wool |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | B (8/10) Vintage in good condition Lining defect. |
Measures | |
| Shoulders: | 45 cm |
| Chest: | 52 cm |
| Waist: | 49 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Long: | 72 cm |
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 100% Pure Virgin Wool |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | B (8/10) Vintage in good condition Lining defect. |
Measures | |
| Shoulders: | 45 cm |
| Chest: | 52 cm |
| Waist: | 49 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Long: | 72 cm |
Similar items