Tamaño
Vintage 70s - 80s Beis Hair Trench Coat Beis Size M (+info) | VTG |
| Brand: | Adler Mode |
| Material: | 65% Polyester 35% Cotton |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 38 cm |
| Chest: | 55 cm |
| Waist: | 58 cm |
| Hip: | 62 cm |
| Long: | 80 cm |
Features | |
| Brand: | Adler Mode |
| Material: | 65% Polyester 35% Cotton |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 38 cm |
| Chest: | 55 cm |
| Waist: | 58 cm |
| Hip: | 62 cm |
| Long: | 80 cm |
49,95 €-30%
34,96 €Similar items