Tamaño
70s Vintage Mouton Classic Coat Beige Size M - L (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 100% Leather |
| Condition: | A (9/10) Vintage in very good condition Minimal wear by the passage of time. |
Measures | |
| Shoulders: | 47 cm |
| Chest: | 52 cm |
| Waist: | 47 cm |
| Hip: | 53 cm |
| Long: | 84 cm |
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 100% Leather |
| Condition: | A (9/10) Vintage in very good condition Minimal wear by the passage of time. |
Measures | |
| Shoulders: | 47 cm |
| Chest: | 52 cm |
| Waist: | 47 cm |
| Hip: | 53 cm |
| Long: | 84 cm |
69,95 €-30%
48,96 €Similar items