Size
Cazadora Esquí vintage 90s Acolchada colorblock Talla M Muller (+info) | VTG |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 100% Poliamida |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 46 cm |
| Peito: | 52 cm |
| Cintura: | 48 cm |
| Cadeira: | 48 cm |
| Longo: | 69 cm |
Características | |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 100% Poliamida |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 46 cm |
| Peito: | 52 cm |
| Cintura: | 48 cm |
| Cadeira: | 48 cm |
| Longo: | 69 cm |
49,95 €-30%
34,96 €Artigos similares