Size
Chaqueta Punto Vintage 80s Parramata Italia Talla M - L Oversize (+info) | VTG |
| Marca: | Parramata |
| Material: | 40% La 17% Angora 17% Alpaca 26% Acrílico |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 46 cm |
| Peito: | 60 cm |
| Cintura: | 55 cm |
| Cadeira: | 53 cm |
| Longo: | 73 cm |
Características | |
| Marca: | Parramata |
| Material: | 40% La 17% Angora 17% Alpaca 26% Acrílico |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 46 cm |
| Peito: | 60 cm |
| Cintura: | 55 cm |
| Cadeira: | 53 cm |
| Longo: | 73 cm |
Artigos similares