Size
Abrigo Vintage Loden Home La Impermeabilizada Unisex Talle M (+info) | VTG |
| Marca: | Loden Laine Haute Quaité |
| Material: | La impermeabilizada |
| Talle: | L mujer / M hombre (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 46 cm |
| Peito: | 55 cm |
| Brazo: | 45 cm |
| Cintura: | 55 cm |
| Cadeira: | 57 cm |
| Longo: | 95 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Loden Laine Haute Quaité |
| Material: | La impermeabilizada |
| Talle: | L mujer / M hombre (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 46 cm |
| Peito: | 55 cm |
| Brazo: | 45 cm |
| Cintura: | 55 cm |
| Cadeira: | 57 cm |
| Longo: | 95 cm |
Artigos similares