Size
Gabardina Vintage 80s Pata de Galo Entretempo Talle M - L (+info) | VTG |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 65% Modal 35% Poliéster |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | libre |
| Peito: | 57 cm |
| Cintura: | 57 cm |
| Cadeira: | 57 cm |
| Longo: | 128 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 65% Modal 35% Poliéster |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | libre |
| Peito: | 57 cm |
| Cintura: | 57 cm |
| Cadeira: | 57 cm |
| Longo: | 128 cm |
Artigos similares