Size
Gabardina Vintage 90s Dobre Lapela Entretempo Talle L (+info) | VTG |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 83% Poliéster 17% Nailon |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | libre |
| Peito: | 60 cm |
| Brazo: | 40 cm |
| Cintura: | 60 cm |
| Cadeira: | 60 cm |
| Longo: | 96 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 83% Poliéster 17% Nailon |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | libre |
| Peito: | 60 cm |
| Brazo: | 40 cm |
| Cintura: | 60 cm |
| Cadeira: | 60 cm |
| Longo: | 96 cm |
Artigos similares