Size
Abrigo Vintage Mutón Tintoretto Marrón Talle S - M (+info) | VTG |
| Marca: | Tintoretto |
| Material: | 100% Piel de Ovella |
| Talle: | S-M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 41 cm |
| Peito: | 48 cm |
| Cintura: | 41 cm |
| Cadeira: | 50 cm |
| Longo: | 100 cm |
Características | |
| Marca: | Tintoretto |
| Material: | 100% Piel de Ovella |
| Talle: | S-M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 41 cm |
| Peito: | 48 cm |
| Cintura: | 41 cm |
| Cadeira: | 50 cm |
| Longo: | 100 cm |
94,95 €-30%
66,46 €Artigos similares