Size
Pelliza Vintage 80s Marrón Talle M (+info) | VTG |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 100% Pel de Cordeiro |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 46 cm |
| Peito: | 56 cm |
| Cintura: | 54 cm |
| Longo: | 80 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 100% Pel de Cordeiro |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 46 cm |
| Peito: | 56 cm |
| Cintura: | 54 cm |
| Longo: | 80 cm |
Artigos similares