Size
Abrigo Vintage 70s Mutón Clásica Beis Talla M - L (+info) | VTG |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 100% Pel |
| Estado: | A (9/10) Vintage en moi bo estado Mínimo desgaste polo paso do tempo. |
Medidas | |
| Ombreiros: | 47 cm |
| Peito: | 52 cm |
| Cintura: | 47 cm |
| Cadeira: | 53 cm |
| Longo: | 84 cm |
Características | |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 100% Pel |
| Estado: | A (9/10) Vintage en moi bo estado Mínimo desgaste polo paso do tempo. |
Medidas | |
| Ombreiros: | 47 cm |
| Peito: | 52 cm |
| Cintura: | 47 cm |
| Cadeira: | 53 cm |
| Longo: | 84 cm |
69,95 €-30%
48,96 €Artigos similares