Size
Blazer Vintage 70s 80s Coiro Beixe Talle S - M (+info) | VTG |
| Marca: | Marroquinerie |
| Material: | Pel |
| Talle: | S-M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 42 cm |
| Peito: | 50 cm |
| Cintura: | 47 cm |
| Cadeira: | 47 cm |
| Longo: | 56 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Marroquinerie |
| Material: | Pel |
| Talle: | S-M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 42 cm |
| Peito: | 50 cm |
| Cintura: | 47 cm |
| Cadeira: | 47 cm |
| Longo: | 56 cm |
Artigos similares