Size
Parka Coiro Vintage 80s Negra Camel Talle M - L (+info) | VTG |
| Marca: | Waltoum |
| Material: | 100% Pel |
| Talle: | M-L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A (9/10) Vintage en moi bo estado |
Medidas | |
| Ombreiros: | libre |
| Peito: | 58 cm |
| Cintura: | 58 cm |
| Cadeira: | 58 cm |
| Longo: | 80 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Waltoum |
| Material: | 100% Pel |
| Talle: | M-L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A (9/10) Vintage en moi bo estado |
Medidas | |
| Ombreiros: | libre |
| Peito: | 58 cm |
| Cintura: | 58 cm |
| Cadeira: | 58 cm |
| Longo: | 80 cm |
Artigos similares