Size
Cazadora Coiro Vintage 90s Negra Talle S - M (+info) | VTG |
| Marca: | L of the valley |
| Material: | 100% Pel |
| Talle: | S-M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 42 cm |
| Peito: | 50 cm |
| Cintura: | 45 cm |
| Cadeira: | 48 cm |
| Longo: | 70 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | L of the valley |
| Material: | 100% Pel |
| Talle: | S-M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 42 cm |
| Peito: | 50 cm |
| Cintura: | 45 cm |
| Cadeira: | 48 cm |
| Longo: | 70 cm |
Artigos similares