Size
Cazadora Vintage 70s Coiro Negro Talle M (+info) | VTG |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 100% Pel |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 42 cm |
| Peito: | 48 cm |
| Cintura: | 44 cm |
| Cadeira: | 49 cm |
| Longo: | 70 cm |
Características | |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 100% Pel |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 42 cm |
| Peito: | 48 cm |
| Cintura: | 44 cm |
| Cadeira: | 49 cm |
| Longo: | 70 cm |
Artigos similares