Size
Chaqueta Austríaca Steinbock Pura La Talle M (+info) | VTG |
| Marca: | Steinbock |
| Material: | Pura La Virxe |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 41 cm |
| Peito: | 51 cm |
| Cintura: | 48 cm |
| Cadeira: | 50 cm |
| Longo: | 60 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Steinbock |
| Material: | Pura La Virxe |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 41 cm |
| Peito: | 51 cm |
| Cintura: | 48 cm |
| Cadeira: | 50 cm |
| Longo: | 60 cm |
Artigos similares