Size
Vestido Vintage 70s Estampado Marrón Talle M - L (+info) | VTG |
| Marca: | Marika Couture |
| Material: | Non indicado |
| Talle: | M-L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 42 cm |
| Peito: | 58 cm |
| Cintura: | 57 cm |
| Cadeira: | 60 cm |
| Longo: | 102 cm |
Características | |
| Marca: | Marika Couture |
| Material: | Non indicado |
| Talle: | M-L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 42 cm |
| Peito: | 58 cm |
| Cintura: | 57 cm |
| Cadeira: | 60 cm |
| Longo: | 102 cm |
34,95 €-20%
27,96 €Artigos similares