Size
Vestido Vintage 70s - 80s Mao Estampado Talla M - L (+info) | VTG |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | Non indicado |
| Talle: | M-L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | libre |
| Peito: | 52 cm |
| Cintura: | 40 cm |
| Cadeira: | libre |
| Longo: | 115 cm |
Características | |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | Non indicado |
| Talle: | M-L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | libre |
| Peito: | 52 cm |
| Cintura: | 40 cm |
| Cadeira: | libre |
| Longo: | 115 cm |
29,95 €-30%
20,96 €Artigos similares