Size
Vestido Vintage 70s Camiseiro Algodón Azul Mariño Talle M (+info) | VTG |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 100% Algodón |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A (9/10) Vintage en moi bo estado |
Medidas | |
| Ombreiros: | 38 cm |
| Peito: | 48 cm |
| Cintura: | 48 cm |
| Cadeira: | 53 cm |
| Longo: | 106 cm |
Características | |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 100% Algodón |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A (9/10) Vintage en moi bo estado |
Medidas | |
| Ombreiros: | 38 cm |
| Peito: | 48 cm |
| Cintura: | 48 cm |
| Cadeira: | 53 cm |
| Longo: | 106 cm |
29,95 €-30%
20,96 €Artigos similares