Size
Vestido Longo Vintage 60s - 70s Rosa Volantes Talle M - L (+info) | VTG |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 100% Poliéster |
| Talle: | M-L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | libre |
| Peito: | 52 cm |
| Cintura: | 45 cm |
| Cadeira: | 50 cm |
| Longo: | 119 cm |
Características | |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 100% Poliéster |
| Talle: | M-L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | libre |
| Peito: | 52 cm |
| Cintura: | 45 cm |
| Cadeira: | 50 cm |
| Longo: | 119 cm |
34,95 €-30%
24,46 €Artigos similares