Size
Vestido Vintage 70s Camiseiro Rosas Talle XL (+info) | VTG |
| Marca: | Debenhams |
| Material: | Non indicado |
| Talle: | XL (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 43 cm |
| Peito: | 55 cm |
| Cintura: | 50 cm |
| Cadeira: | libre |
| Longo: | 105 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Debenhams |
| Material: | Non indicado |
| Talle: | XL (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 43 cm |
| Peito: | 55 cm |
| Cintura: | 50 cm |
| Cadeira: | libre |
| Longo: | 105 cm |
Artigos similares