Size
Vestido Vintage 80s Lazo Cadeira Talle S - M (+info) | VTG |
| Marca: | Richards |
| Material: | 65% Poliéster 35% Algodón |
| Talle: | S-M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Peito: | 48 cm |
| Cintura: | 48 cm |
| Cadeira: | 48 cm |
| Longo: | 110 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Richards |
| Material: | 65% Poliéster 35% Algodón |
| Talle: | S-M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Peito: | 48 cm |
| Cintura: | 48 cm |
| Cadeira: | 48 cm |
| Longo: | 110 cm |
Artigos similares