Size
Vestido Vintage 70s - 80s Lazo Viscosa Talle L (+info) | VTG |
| Marca: | BHS |
| Material: | 100% Viscosa |
| Talle: | L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A (9/10) Vintage en moi bo estado |
Medidas | |
| Ombreiros: | 40 cm |
| Peito: | 53 cm |
| Cintura: | 50 cm |
| Cadeira: | 53 cm |
| Longo: | 120 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | BHS |
| Material: | 100% Viscosa |
| Talle: | L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A (9/10) Vintage en moi bo estado |
Medidas | |
| Ombreiros: | 40 cm |
| Peito: | 53 cm |
| Cintura: | 50 cm |
| Cadeira: | 53 cm |
| Longo: | 120 cm |
Artigos similares