Size
Vestido Vintage 80s Pano Talle L (+info) | VTG |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | Non indicado |
| Talle: | L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A (9/10) Vintage en moi bo estado |
Medidas | |
| Ombreiros: | 45 cm |
| Peito: | 55 cm |
| Cintura: | 52 cm |
| Cadeira: | 55 cm |
| Longo: | 105 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | Non indicado |
| Talle: | L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A (9/10) Vintage en moi bo estado |
Medidas | |
| Ombreiros: | 45 cm |
| Peito: | 55 cm |
| Cintura: | 52 cm |
| Cadeira: | 55 cm |
| Longo: | 105 cm |
Artigos similares