Size
Vestido Vintage 80s Punto La Fucsia Talle M - L (+info) | VTG |
| Marca: | ARA |
| Material: | 50% La 50% Acrílico |
| Talle: | M-L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | B (8/10) Vintage en bo estado Pequeno defecto nun puño. |
Medidas | |
| Ombreiros: | 38 cm |
| Peito: | 50 cm |
| Cintura: | Min 37 cm - Max 50 cm |
| Cadeira: | 50 cm |
| Longo: | 115 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | ARA |
| Material: | 50% La 50% Acrílico |
| Talle: | M-L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | B (8/10) Vintage en bo estado Pequeno defecto nun puño. |
Medidas | |
| Ombreiros: | 38 cm |
| Peito: | 50 cm |
| Cintura: | Min 37 cm - Max 50 cm |
| Cadeira: | 50 cm |
| Longo: | 115 cm |
Artigos similares