Size
Vestido Vintage 80s 90s Textura Volantes Talle M - L (+info) | VTG |
| Marca: | Lauréne M |
| Material: | Non indicado |
| Talle: | M-L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 49 cm |
| Peito: | Min 50 cm |
| Cintura: | Min 36 cm |
| Cadeira: | Min 48 cm |
| Longo: | 107 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Lauréne M |
| Material: | Non indicado |
| Talle: | M-L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 49 cm |
| Peito: | Min 50 cm |
| Cintura: | Min 36 cm |
| Cadeira: | Min 48 cm |
| Longo: | 107 cm |
Artigos similares