Size
Vestido Vintage 90s Minimalista Veludo Negro Talle M (+info) | VTG |
| Marca: | Ariella London |
| Material: | 70% Triacetato 30% Poliéster |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A (9/10) Vintage en moi bo estado Mínimo desgaste polo paso do tempo. |
Medidas | |
| Ombreiros: | 42 cm |
| Peito: | 47 cm |
| Cintura: | 41 cm |
| Cadeira: | 50 cm |
| Longo: | 101 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Ariella London |
| Material: | 70% Triacetato 30% Poliéster |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A (9/10) Vintage en moi bo estado Mínimo desgaste polo paso do tempo. |
Medidas | |
| Ombreiros: | 42 cm |
| Peito: | 47 cm |
| Cintura: | 41 cm |
| Cadeira: | 50 cm |
| Longo: | 101 cm |
Artigos similares