Size
Vestido Vintage 90s Veludo Cinto Talle M (+info) | VTG |
| Marca: | Anny Where |
| Material: | 100% Poliéster |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 42 cm |
| Peito: | Min 47 cm |
| Cintura: | Min 38 cm |
| Cadeira: | Min 46 cm |
| Longo: | 100 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Anny Where |
| Material: | 100% Poliéster |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 42 cm |
| Peito: | Min 47 cm |
| Cintura: | Min 38 cm |
| Cadeira: | Min 46 cm |
| Longo: | 100 cm |
Artigos similares