Size
Vestido Vintage 90s Printed Axustable Talle S - M (+info) | VTG |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | Non indicado |
| Talle: | S-M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | B (8/10) Vintage en bo estado Mínimo desgaste polo paso do tempo. |
Medidas | |
| Peito: | 50 cm |
| Cintura: | Max 45 cm |
| Cadeira: | libre |
| Longo: | 116 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | Non indicado |
| Talle: | S-M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | B (8/10) Vintage en bo estado Mínimo desgaste polo paso do tempo. |
Medidas | |
| Peito: | 50 cm |
| Cintura: | Max 45 cm |
| Cadeira: | libre |
| Longo: | 116 cm |
Artigos similares