Size
Vestido Vintage 80s - 90s Seda Raias Talle M (+info) | VTG |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 100% Seda |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 38 cm |
| Peito: | 50 cm |
| Cintura: | 33 cm |
| Cadeira: | libre |
| Longo: | 110 cm |
Características | |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 100% Seda |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 38 cm |
| Peito: | 50 cm |
| Cintura: | 33 cm |
| Cadeira: | libre |
| Longo: | 110 cm |
Artigos similares