Size
Vestido Vintage 80s - 90s Cruzado Encaixe Transparente Talle M - L (+info) | VTG |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | Non indicado |
| Talle: | M-L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | libre |
| Peito: | libre |
| Cintura: | Min 26 cm - Max 46 cm |
| Cadeira: | libre |
| Longo: | 109 cm |
Características | |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | Non indicado |
| Talle: | M-L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | libre |
| Peito: | libre |
| Cintura: | Min 26 cm - Max 46 cm |
| Cadeira: | libre |
| Longo: | 109 cm |
Artigos similares