Size
Blusa Vintage 80s 90s Flores Asimétrica Lazo Talle M - L (+info) | VTG |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | Non indicado |
| Talle: | M-L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 42 cm |
| Peito: | 52 cm |
| Cintura: | 48 cm |
| Cadeira: | 50 cm |
| Longo: | Asimétrico (lateral más largo 60 cm) |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | Non indicado |
| Talle: | M-L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 42 cm |
| Peito: | 52 cm |
| Cintura: | 48 cm |
| Cadeira: | 50 cm |
| Longo: | Asimétrico (lateral más largo 60 cm) |
Artigos similares