Size
Camiseta Vintage Coca Cola Algodón Talle S (+info) | VTG |
| Marca: | The Coca-Cola Company |
| Material: | 95% Algodón 5% Elastano |
| Talle: | S (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 32 cm |
| Peito: | Min 38 cm |
| Cintura: | Min 34 cm |
| Longo: | 60 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | The Coca-Cola Company |
| Material: | 95% Algodón 5% Elastano |
| Talle: | S (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 32 cm |
| Peito: | Min 38 cm |
| Cintura: | Min 34 cm |
| Longo: | 60 cm |
Artigos similares