Size
Pantalón Masculino Vintage 70s Canalé Diolen Talle L - XL (+info) | VTG |
| Marca: | Diolen |
| Material: | 100% Poliéster |
| Talle: | L-XL (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Cintura: | 44 cm |
| Cadeira: | 50 cm |
| Perna: | 85 cm |
| Longo: | 112 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Diolen |
| Material: | 100% Poliéster |
| Talle: | L-XL (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Cintura: | 44 cm |
| Cadeira: | 50 cm |
| Perna: | 85 cm |
| Longo: | 112 cm |
Artigos similares