Size
Pantalón Vintage Cadros Pinzas Masculino Talle L - XL (+info) | VTG |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | Algodón e poliéster |
| Talle: | L-XL (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Cintura: | 43 cm |
| Cadeira: | 53 cm |
| Perna: | 81 cm |
| Longo: | 106 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | Algodón e poliéster |
| Talle: | L-XL (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Cintura: | 43 cm |
| Cadeira: | 53 cm |
| Perna: | 81 cm |
| Longo: | 106 cm |
Artigos similares