Size
Chaqueta Vintage 90s Fibelas Canalé Talle M (+info) | VTG |
| Marca: | LA GATTA |
| Material: | 70% Algodón 30% Poliéster |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A (9/10) Vintage en moi bo estado |
Medidas | |
| Ombreiros: | 52 cm |
| Peito: | 50 cm |
| Cintura: | 48 cm |
| Longo: | 75 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | LA GATTA |
| Material: | 70% Algodón 30% Poliéster |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A (9/10) Vintage en moi bo estado |
Medidas | |
| Ombreiros: | 52 cm |
| Peito: | 50 cm |
| Cintura: | 48 cm |
| Longo: | 75 cm |
Artigos similares