Size
Blazer Longo Vintage 70s 80s Branco Roto Jaquard Talle XS - S (+info) | VTG |
| Marca: | Caroll Paris |
| Material: | 100% Viscosa |
| Talle: | XS-S (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 40 cm |
| Peito: | 46 cm |
| Cintura: | 41 cm |
| Longo: | 87 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Caroll Paris |
| Material: | 100% Viscosa |
| Talle: | XS-S (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 40 cm |
| Peito: | 46 cm |
| Cintura: | 41 cm |
| Longo: | 87 cm |
Artigos similares