Size
Blazer Vintage 90s Liño Bordado Crema Talle S - M (+info) | VTG |
| Marca: | Et Vous |
| Material: | 100% Liño |
| Talle: | S-M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 40 cm |
| Peito: | 47 cm |
| Cintura: | 41 cm |
| Cadeira: | 44 cm |
| Longo: | 56 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Et Vous |
| Material: | 100% Liño |
| Talle: | S-M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 40 cm |
| Peito: | 47 cm |
| Cintura: | 41 cm |
| Cadeira: | 44 cm |
| Longo: | 56 cm |
Artigos similares