Size
Blazer Vintage 70s Negro Axustado Talle M (+info) | VTG |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 55% Poliéster 45% La |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | B (8/10) Vintage en bo estado |
Medidas | |
| Ombreiros: | 41 cm |
| Peito: | 51 cm |
| Cintura: | 44 cm |
| Cadeira: | 51 cm |
| Longo: | 69 cm |
Sentímolo, este artígo xa non se atopa dispoñible na nosa tenda
Características | |
| Marca: | Descoñecida |
| Material: | 55% Poliéster 45% La |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | B (8/10) Vintage en bo estado |
Medidas | |
| Ombreiros: | 41 cm |
| Peito: | 51 cm |
| Cintura: | 44 cm |
| Cadeira: | 51 cm |
| Longo: | 69 cm |
Artigos similares