Size
Blazer Austríaco Vintage 90s Tradicional Scheiber Exclusive Rosa Talle M (+info) | VTG |
| Marca: | Scheiber Exclusive |
| Material: | 100% Pura La Virxe |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 44 cm |
| Peito: | 50 cm |
| Cintura: | 47 cm |
| Cadeira: | 50 cm |
| Longo: | 65 cm |
Características | |
| Marca: | Scheiber Exclusive |
| Material: | 100% Pura La Virxe |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10) Vintage en excelentes condicións |
Medidas | |
| Ombreiros: | 44 cm |
| Peito: | 50 cm |
| Cintura: | 47 cm |
| Cadeira: | 50 cm |
| Longo: | 65 cm |
49,95 €-30%
34,97 €Artigos similares