Size
Blazer Masculino Vintage 80s - 90s Henry Delorine | Lá Pura Italiana Príncipe de Gales | Muller Oversize M/L (+info) | VTG |
| Marca: | Henry Delorine |
| Material: | 100% Pura La Virxe |
| Talle: | M-L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A (9/10) Vintage en moi bo estado Mínimo desgaste polo paso do tempo. |
Medidas | |
| Ombreiros: | 47 cm |
| Peito: | 56 cm |
| Cadeira: | 56 cm |
| Longo: | 79 cm |
Características | |
| Marca: | Henry Delorine |
| Material: | 100% Pura La Virxe |
| Talle: | M-L (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A (9/10) Vintage en moi bo estado Mínimo desgaste polo paso do tempo. |
Medidas | |
| Ombreiros: | 47 cm |
| Peito: | 56 cm |
| Cadeira: | 56 cm |
| Longo: | 79 cm |
Artigos similares