Este abrigo de Francesco Rizzi Paris é un artigo de luxo dos anos 80/90, caracterizado pola súa combinación de texturas e o espectacular forro interior estampado cun patrón Barroco/Rococó en tons dourados. Feito en Francia.. 100% pel xenuína (mestura de coiro liso e ante/serraxe) en cor negra. Pel suave e moldeable con moi boa caída.. Abrigo de longo 3/4 de deseño con paneis verticais de coiro liso e ante negro, creando un alto contraste de texturas. Manga ampla estilo ranglán e ombreiras. Peche con botóns ocultos a presión. Dous petos dianteiros exteriores e un peto interior.. Ideal para levar cun axuste estándar en talla L ou cun efecto oversize elegante nas tallas M.
| Marca: | Francesco Rizzi |
| Material: | 100% Pel |
| Talle: | M (Talle aproximado. Consulta as medidas.) |
| Estado: | A+ (10/10)Vintage en excelentes condicións |
Vintage: Prendas vintage únicas, orixináis de cada época. Toda a nosa roupa vintage é da mellor calidade, está lavada, pasada polo ferro e en perfecto estado.
Medidas |
| Ombreiros: | libre |
| Peito: | 55 cm |
| Cintura: | 60 cm |
| Cadeira: | 65 cm |
| Longo: | 87 cm |
- ¿Prenda axustada á modelo? Non.
- Modelo: Lupita. Como referencia o talle da modelo é unha S e a súa altura 1,72m.
- Recomendamoste que lle botes unha ollada á nosa Guía de talles e medidas