Americana de xastre dos anos 80 - 90, calidade premium, corte recto e patrón orixinal masculino.. Ombreiras, tres petos exteriores. Silueta oversize.. 100% La Virxe. Este tecido de fibra natural de calidade superior proporciona unha caída sólida e un porte elegante que non se consegue con mesturas nin poliéster. Peza lixeira.. O estampado é un clásico atemporal pata de galo en dourado, azul, vermello e marrón.. Forro 100% poliéster en marrón con tres petos interiores.. Axuste en Muller: Axústase como unha talla XL, ideal para un efecto oversize nunha talla L.
| Marca: | ICI ET MAINTENANT |
| Material: | 100% Pura La Virxe |
| Estado: | A+ (10/10)Vintage en excelentes condicións |
Vintage: Prendas vintage únicas, orixináis de cada época. Toda a nosa roupa vintage é da mellor calidade, está lavada, pasada polo ferro e en perfecto estado.
Medidas |
| Ombreiros: | 45 cm |
| Peito: | 55 cm |
| Cintura: | 52 cm |
| Cadeira: | 55 cm |
| Longo: | 78 cm |
- ¿Prenda axustada á modelo? Non.
- Modelo: Lupita. Como referencia o talle da modelo é unha S e a súa altura 1,72m.
- Recomendamoste que lle botes unha ollada á nosa Guía de talles e medidas